Abacus servery 2023

Servery a ukládání dat – to je to, čím se Abacus se svými partnery zabývá více než 15 let.

Po loňském podzimním setkání v Praze si vás dovolujeme pozvat tentokrát do Olomouce. Opět na vás bude čekat spousta technologických novinek z oblasti serverů a ukládání dat.

Pro koho je akce určena: IT profesionálové, manažeři zodpovědní za provoz veřejných a privátních cloudů, administrátoři
 

Na závěr konference čeká na účastníky losování zajímavých cen v rámci ankety, jako např.:

EVOLVEO PowerCharge 500, nabíjecí stanice, 512 Wh

EVOLVEO NightVision W25 binokulár s nočním viděním a WiFi

EVOLVEO MultiMedia Box A4, 4k Ultra HD, 32 GB, Android 11

EVOLVEO BoneSwim MP3 16GB, bezdrátová sluchátka na lícní kosti

a mnoho dalších.....

Cena

Po registraci účast zdarma


Datum a čas

19/10/2023
10:00 - 17:00h

Místo

Clarion Congress Hotel Olomouc

Jeremenkova 36

Olomouc

Z programu

Jan Medo | Servery Supermicro

Jan Ondruš | Servery Asus

Li-Fan Bartsch | Unleashing Next Gen-Potential: Exporting PCIe Gen5, EDSFF and CXL Technologies
Join us as we explore the accelerated data transfer capabilities of PCIe Gen5, the game-changing benefits of EDSSF, and the integration of CXL for seamless data communication. Get ready to dive into the forefront of cutting-edge technologies shaping the future of computing.

Pavel Zmitko | Western Digital storage platformy
Novinky ve storage platformách Western Digital Ultrastar Data60 a Data102 s pevnými disky. Nová platforma Openflex Data24-3200 založená na NVMe-over-fabric s unikátními adaptéry Western Digital RapidFlex NVMe-oF. Resource Manager - usnadnění správy WDC platforem.

Jiří Hladký, Adam Okuliar | Jak Red Hat používá serverový HW pro odladění výkonu Linux kernelu a co se přitom přihodí

Pavel Pábl, Václav Houdek | Stavba hyperkonvergované infrastruktury se Supermicrem - case study
Jak se zrodilo 3 500 procesorů ze 70 U-ček

Nové procesory AMD Siena

Celý program

Přednášející


Jan Petrák
technický ředitel, Abacus Electric
Jan Petrák pracuje od roku 1994 ve společnosti Abacus electric, s.r.o. Začínal na pozici prodejce a produkt manažera a postupně rozběhl prodej a výrobu serverů a storage.

Li-Fan Bartsch
Product Manager SSD Marketing & Engineering, KIOXIA Europe
With over 7 years of product management expertise in the IT industry, I possess experience in handling both B2C and B2B products. I demonstrate exceptional competence in structuring and organizing complex tasks, proficiently devising action plans in challenging environments. Whether working independently or collaboratively within a team, I remain flexible and adaptable. My skills extend to bridging communication gaps among diverse teams or departments, effectively guiding stakeholders towards achieving common objectives.

Rafal Nowogrodzki
Eastern Europe Sales Manager, Supermicro
Rafal Nowogrodzki, Sales Manager, has been working in the IT world since 2006. He graduates Wroclaw University of Science and Technology. Currently, he is responsible of selling Supermicro products in the Eastern European region.

Pavel Zmitko
Senior Sales Manager CEE, Western Digital
Pavel Zmitko, Senior Sales Manager CEE, se pohybuje v IT světě od r. 1998 a ve společnosti Western Digital začínal v roce 2008 jako Enterprise Sales Manager. V současnosti má na starosti prodej kompletního portfolia produktů Western Digital v regionu střední Evropy s důrazem na Enterprise produkty.

Jan Ondruš
Channel sales team leader, ASUS

Wojciech Bosek
Server Field Sales Engineer, Intel Corporation

Jiří Hladký
Vedoucí Linux Kernel Performance Testování, Red Hat
Jiří Hladký pracuje ve společnosti Red Hat od roku 2010. Zabývá se testováním výkonu Linuxového jádra, především CPU plánovače.

Adam Okuliar
Performance quality engineer, Red Hat
Adam Okuliar pracuje ve společnosti Red Hat od roku 2011. Zabývá se testováním výkonu síťových technologii a správou testovací sítě.

Jan Medo
Senior Product Manager, Abacus Electric

Pavel Pábl
CTO, TCPRO
Pavel je technickým ředitelem společnosti The Cloud Provider. V IT se pohybuje od roku 2007, kdy měl na starosti stavbu datového centra. IT poznal z mnoha různých úhlů a pozic. Díky tomu umí propojit jednotlivé části systému a maximálně tak využít potenciál ICT.

Václav Houdek
IT specialista, TCPRO
Vašek je cloudovým specialistou, který se významně podílel na stavbě nového cloudu. Se svou vášní pro technologie a svěžím pohledem na otevřené výzvy se stal klíčovým hráčem v naší společnosti. Podělí se s námi o praktické zkušenosti, nástrahy a úskalí, které ho při stavbě nového cloudu provázely.

Partneři konference

Platinum Partners
Gold Partners
Media Partner

Pořadatel

Exponet s.r.o.

Již od roku 2000 se věnujeme event managementu, za sebou máme stovky realizovaných akcí a pěknou řádku spokojených klientů. Stejně dlouho pořádáme odborné IT konference, které si kladou za cíl seznamovat účastníky s novinkami v oboru, případovými studiemi i nabídkou produktů společností.